Cfare eshte Kolagjeni ?

Kolagjeni eshte nje proteine e cila gjendet natyrshem ne lekure dhe ruan qendrueshmerine dhe elasticitetin e saj. Kolagjeni gjithashtu gjendet ne nyje, i mban ato te forta,te lubrifikuara dhe te shendetshme. Kolagjeni prodhohet natyrshem ne trupin tone, por me kalimin e kohes prodhimi i kolagjenit pakesohet. Kjo shkakton shenja te plakjes ne lekure sic jane: vijat e holla,rrudhat dhe fytyre e thate . Gjithashtu mungesa e kolagjenit shkakton problematika me nyjet.

Ne po ju prezantojme produktet e markes se mirenjohur Gold Collagen. Kjo marke ka zbuluar formulen perfekte per te luftuar shenjat e plakjes dhe fale kesaj formule ka fituar dhe cmime te ndryshme.

Gold Collagen ofron produkte te ndryshme per te luftur shenjat e plakjes si rrudhat,vijat e holla, dehidratimin e lekures, dhimbjen e nyjeve etj.

Disa prej produkteve jane :

PURE GOLD COLLAGEN®

Suplement i lengshem i cili ju ndihmon te luftoni shenjat e para te plakjes. Nise diten tende me nje filxhan me PURE GOLD COLLAGEN per lekure,floke dhe thonje te shendeteshme.

ACTIVE GOLD COLLAGEN®

Suplement me shume funksione per bukurine,  me shume sesa thjesht nje suplement per kujdesin e lekures. Suplement bukurie per meshkuj dhe femra

GOLD COLLAGEN® FORTE

Suplement bukurie per femra mbi 40-vjece , i cili ndihmon te luftoni shenjat e avancuara te plakjes.

GOLD COLLAGEN® HAIRLIFT

Suplement i lengshem per rritjen e flokeve. GOLD COLLAGEN HAIRLIFT funksionon per te ushqyer floket dhe skalpin  dhe per ti mbajtur floket te shendeteshme.

GOLD COLLAGEN® DEFENCE

Eshte suplementi i pare qe vjen ne formen e tabletave , i cili ju ndihmon qe te mos humbisni Kolagjenin.

GOLD COLLAGEN® HYDROGEL MASK

E quajtur ndryshe si “Second skin” technology  , ky produkt eshte krijuar enkas per lekuren e dehidratuar dhe qe duket e lodhur.

GOLD COLLAGEN® ANTI-AGEING LIP VOLUMISER

This rich pearly balm contains nourishing and protecting ingredients and a powerful blend of oligopeptides for full-looking lips.

Back to top
X