-30%

Active Gold Collagen Suplementi i bukurise per meshkuj dhe femra te cilet bejne nje jete aktive dhe te ngarkuar

Formuluar per meshkuj dhe femra me jete aktive dhe te ngarkuar. Formula e pasuruar e kolagjenit dhe acidit hialuronik tani përmban chondroitin përveç glukozaminës dhe L-karnitinës.Gjithashtu ka nje shije te permiresuar dhe te embelsuar me Stevia. Produkti jo vetem lufton shenjat e plakjes por gjithashtu kujdeset per muskujt dhe nyjet.

 50.00  35.00

Disponueshmeria: Ne Stok
- +
Compare

Formuluar per meshkuj dhe femra me jete aktive dhe te ngarkuar. Formula e pasuruar e kolagjenit dhe acidit hialuronik tani përmban chondroitin përveç glukozaminës dhe L-karnitinës.Gjithashtu ka nje shije te permiresuar dhe te embelsuar me Stevia. Produkti jo vetem lufton shenjat e plakjes por gjithashtu kujdeset per muskujt dhe nyjet.

  • E ben lekuren te duket me e re
  • I ben floket me te shendetshem
  • Permireson hidratimin e fytyres dhe elasticitetin e saj
  • Ndihmon muskujt dhe nyjet

Winner of Best Skincare Supplement male grooming guide Award 2015

Marka

Modeli

Pershtypjet

Nuk ka asnje pershtypje.

Behu i pari qe vlereson “Active Gold Collagen Suplementi i bukurise per meshkuj dhe femra te cilet bejne nje jete aktive dhe te ngarkuar”

Your email Shtoress will not be published. Required fields are marked *

Back to top
X
%d bloggers like this: