-24%

GOLD COLLAGEN® ANTI-AGEING LIP VOLUMISER

 25.00  19.00

Disponueshmeria: Ne Stok
- +
Compare
SKU: GoldCollagenAntiAgeingLipVoluminoser Category: Tags: ,

Buzët janë natyrisht të ndjeshme, më të ndjeshme ndaj dëmeve mjedisore dhe më të prirur ndaj dehidrimit, humbjes së vëllimit dhe shfaqjes së linjave të imta dhe rrudhave gjatë kohës.
Ky balsam i pasur  përmbledh një përzierje të fuqishme të oligopeptideve për të ndihmuar në nxitjen e sintezës së kolagjenit për buzët me pamje të plotë. Gjithashtu përmban një përzierje të përbërësve aktivë ushqyes intensivë, si kolagjenit, dylli i bleteve, gjalpë shea dhe vaj kokosit për të ndihmuar në riparimin e barrierës së lagështirës duke lënë buzët të butë, të ngopura dhe të përcaktuara. E fundit por jo më pak e rëndësishme, ky trajtim i buzëve është i pasuruar me vitaminën E për të siguruar mbrojtje ditore kundër radikalëve të lirë.

 

Nourishes and protects lips
Helps smooth the appearance of lines and wrinkles
Helps restore your lips natural volume
With its elegant case with magnetic closure, this is the perfect accessory to always have in your bag and keep your lips in shape this summer!

 

  • Ushqen dhe mbron buzet
  • Ndihmon ne zhdukjen e vijave te holla  dhe rrudhave
  • Ndihmon ne rikthimin e volumit natyral te buzeve tuaja

Me kutine e saj elegante me mbyllje magnetike, ky është aksesori i përsosur që gjithmonë duhet të keni në çantën tuaj dhe mbani buzët në formë.

Marka

Modeli

Pershtypjet

Nuk ka asnje pershtypje.

Behu i pari qe vlereson “GOLD COLLAGEN® ANTI-AGEING LIP VOLUMISER”

Your email Shtoress will not be published. Required fields are marked *

Back to top
X
%d bloggers like this: