-6.7%

GOLD COLLAGEN® DEFENCE Produkt per te parandaluar humbjen e kolagjenit

I përshtatshëm për veganët dhe vegjetarianët
GOLD COLLAGEN® DEFENSE është një shtesë e re e bukurisë në formë tabletash që përmban një përzierje unike prej 17 përbërësve aktivë të formuluar në mënyrë specifike për të rritur aftësinë e lëkurës për të luftuar radikalet e lira. Kjo ndihmon në parandalimin e zbrazjes së kolagjenit dhe mbështet mirëmbajtjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve të shëndetshëm.

 15.00  14.00

Disponueshmeria: Out of stock

I përshtatshëm për veganët dhe vegjetarianët
GOLD COLLAGEN® DEFENSE është një shtesë e re e bukurisë në formë tabletash që përmban një përzierje unike prej 17 përbërësve aktivë të formuluar në mënyrë specifike për të rritur aftësinë e lëkurës për të luftuar radikalet e lira. Kjo ndihmon në parandalimin e zbrazjes së kolagjenit dhe mbështet mirëmbajtjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve të shëndetshëm.

 

  • Parandalon humbjen e kolagjenit
  • Ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj nga brenda
  • Ndihmon qe lekura juaj te duket sa me e bukur dhe natyrale
  • E ben lekuren te duket sa me e re
  • I mban floket dhe thonjte te shendetshem
Marka

Modeli

Gjinia

Pershtypjet

Nuk ka asnje pershtypje.

Behu i pari qe vlereson “GOLD COLLAGEN® DEFENCE Produkt per te parandaluar humbjen e kolagjenit”

Your email Shtoress will not be published. Required fields are marked *

Back to top
X
%d bloggers like this: