-35%

GOLD COLLAGEN® FORTE suplement per te luftur shenjat e avancuara te plakjes

I formuluar posaçërisht për gratë mbi 40 vjeç. Formula e pasuruar me kolagjen kombinon një përzierje unike të fuqishme të antioksidantëve që punojnë nga brenda për të përforcuar lëkurën tuaj duke siguruar mbrojtje kundër stresit oksidativ, një nga faktorët kryesorë në plakjen.

 60.00  39.00

Disponueshmeria: Ne Stok
- +
Compare
SKU: GoldCollagenForte Category: Tags: , ,

I formuluar posaçërisht për gratë mbi 40 vjeç. Formula e pasuruar me kolagjen kombinon një përzierje unike të fuqishme të antioksidantëve që punojnë nga brenda për të përforcuar lëkurën tuaj duke siguruar mbrojtje kundër stresit oksidativ, një nga faktorët kryesorë në plakjen.

 

  • Ndihmon në mbrojtjen kundër stresit oksidativ
  • Redukton pamjen e linjave të imta dhe rrudhave
  • Promovon përkuljen dhe qëndrueshmërinë e lëkurës
  • Përmirëson hidratimin dhe shkëlqimin e lëkurës
  • Promovon flokët dhe thonjtë e shëndetshëm

Awarded Highly Commended in the category Best New Premium Anti‑Ageing Productat the Pure Beauty Awards – UK 2014

Marka

Modeli

Gjinia

Pershtypjet

Nuk ka asnje pershtypje.

Behu i pari qe vlereson “GOLD COLLAGEN® FORTE suplement per te luftur shenjat e avancuara te plakjes”

Your email Shtoress will not be published. Required fields are marked *

Back to top
X
%d bloggers like this: