-32%

GOLD COLLAGEN® HAIRLIFT nje produkte per te ushqyer dhe forcuar floket tuaj

Floku i plotë, i gjallë dhe i shëndetshëm vendos një pranverë shtesë në hapin tuaj, kudo që të shkoni.
Krijuesit e suplementeve te bukurise në Britanine e Madhe zhvilluan një formulim specifik për të mbështetur rritjen e shëndetshme të flokëve.

 50.00  34.00

Disponueshmeria: Ne Stok
- +
Compare

Floku i plotë, i gjallë dhe i shëndetshëm vendos një pranverë shtesë në hapin tuaj, kudo që të shkoni.
Krijuesit e suplementeve te bukurise në Britanine e Madhe zhvilluan një formulim specifik për të mbështetur rritjen e shëndetshme të flokëve.
Ai përmban kolagjen hidrolizues, keratin hidrolizues, Biotin, Amla, Hithër, Rosemary, Acid pantothenik, Niacin, Vitamina B6, Vitamina E dhe më shumë.

  • Ushqen flokët nga brenda
  • Ndihmon në ruajtjen e flokëve të shëndetshëm
  • Ndihmon në mbështetjen e lëkurës 2 dhe thonjve

*GOLD COLLAGEN HAIRLIFT contains Zinc, Biotin and Selenium. (2) GOLD COLLAGEN HAIRLIFT contains Vitamin C and B3. (3) GOLD COLLAGEN HAIRLIFT contains Zinc and Selenium.

Marka

Modeli

Gjinia

Pershtypjet

Nuk ka asnje pershtypje.

Behu i pari qe vlereson “GOLD COLLAGEN® HAIRLIFT nje produkte per te ushqyer dhe forcuar floket tuaj”

Your email Shtoress will not be published. Required fields are marked *

Back to top
X
%d bloggers like this: