-24%

Maske per fytyren – GOLD COLLAGEN® HYDROGEL MASK

 25.00  19.00

Disponueshmeria: Ne Stok
- +
Compare
SKU: GoldCollagenFaceMask Category: Tags: ,

Përbërësit aktivë punojnë për ti dhene hidratimin e duhur dhe per te rigjenerua rlekuren.Lekura juaj do te permiresohet dhe do te duket me e shendetshme.

Një zgjidhje e re,per kujdesin e lekures e provuar klinikisht nga GOLD COLLAGEN®. Kjo maskë hidrogeli është zhvilluar për lëkurën e thatë dhe të lodhur. Maska është formuluar me një teknologji unike të lëkurës së dytë, që përshtatet në mënyrë të përkryer me konturet e fytyrës. Maska Gold Collagen® Hydrogel siguron një efekt të menjëhershëm të ftohjes dhe liron formulën e saj të përparuar direkt në lëkurë, sapo të arrijë temperaturën e trupit, duke lehtësuar penetrimin e përbërësve aktivë.

  • Ftohje e menjëhershme dhe qetësuese
  • Përmirëson cilesine dhe shkelqimin e lekures
  • Lëkure e shëndetshme dhe hidratuar
Marka

Modeli

Gjinia

Pershtypjet

Nuk ka asnje pershtypje.

Behu i pari qe vlereson “Maske per fytyren – GOLD COLLAGEN® HYDROGEL MASK”

Your email Shtoress will not be published. Required fields are marked *

Back to top
X
%d bloggers like this: