-32%

Pure Gold Collagen lufto shenjat e para te plakjes

Dezajnuar per femra te cilat deshirojne te promovojne lekure te bukur dhe te luftojne shenjat e para te plakjes.Formula e ketij produkti permban nje perzjerje te kolagjenit me perberes aktiv te cilet do tju ushqejne ju nga brenda dhe do ta beje lekuren tuaj te duket me e bukur dhe e re.

 50.00  34.00

Disponueshmeria: Ne Stok
- +
Compare

Dezajnuar per femra te cilat deshirojne te promovojne lekure te bukur dhe te luftojne shenjat e para te plakjes.Formula e ketij produkti permban nje perzjerje te kolagjenit me perberes aktiv te cilet do tju ushqejne ju nga brenda dhe do ta beje lekuren tuaj te duket me e bukur dhe e re.

  • Ndihmon ne rritjen e hidratimit dhe te ndricimit te lekures.
  • Redukton vijat dhe rrudhat ne lekure.
  • Permireson elasticitetin e lekures.
  • Promovon floke dhe thonje te shendetshem.

Produkti kunder plakjes me i shitur ne Angli

  • Shortlisted for Best Classic Premium Skincare Product

at Beauty Magazine Awards, UK 2014

  • Winner of Best Food Supplement: Anti‑Ageing and Beauty Trophy, France 2014
Marka

Modeli

Gjinia

Pershtypjet

Nuk ka asnje pershtypje.

Behu i pari qe vlereson “Pure Gold Collagen lufto shenjat e para te plakjes”

Your email Shtoress will not be published. Required fields are marked *

Back to top
X
%d bloggers like this: