-70%

Syze dielli per femra Vogue 2818 2112 8F

 130.00  39.00

Disponueshmeria: Ne Stok
- +
Compare

Syze dielli per femra Vogue 2818 2112 8F bejini tuajat me 70% zbritje. Syze jane origjinale dhe vijne se bashku me paketimin origjinal.

Marka

Modeli

Gjinia

Pershtypjet

Nuk ka asnje pershtypje.

Behu i pari qe vlereson “Syze dielli per femra Vogue 2818 2112 8F”

Your email Shtoress will not be published. Required fields are marked *

Back to top
X
%d bloggers like this: