Rreth Nesh

Dyqani i ofertave eshte nje website i cili synon te krijoje nje treg te sigurt me produkte cilesore te markave te mirenjohura. Ne website tone ju mund te blini online brenda pak minutash dhe per gjithcka tjeter kujdesemi ne. Ne mbajme garanci mbi cilesine e produkteve dhe autenticitetin e tyre.

Si mund te blini online ?

Per te blere online ne dyqani i ofertave mjafton qe te vizitoni faqen tone dhe me pas klikoni ne  “Produktet“. Ju mund te shtoni ne shporte te gjitha produktet qe deshironi duke klikuar “Add to cart” ose “Shto ne shporte” .Pasi keni shtuar ne shporte produktet e deshiruara ju duhet te klikoni ne “Cart” , ne kete faqe ju mund te shihni te gjitha produktet qe deshironi te blini dhe mund te shtoni sasine ose ti hiqni nga shporta. Per te blere produktet klikoni ne “Checkout“. Ne kete faqe plotesoni te dhenat dhe zgjidhni menyren e pageses dhe te transportit.

Menyrat e transportit

Dyqani i ofertave ofron disa menyra transporti per cdo blerje online. Disa prej tyre jane : Me korrierin e kompanise, Poste  dhe Local Pick up.

Ne rastet kur klienti ndodhet ne Tirane ne e dergojme porosine me korrierin e kompanise sone.

Ne raster kur klienti ndodhet jashte Tiranes mund ta dergojme porosine me Poste ose ju mundesojme Local Pick UP.

Ne bashkepunojme me posten Adex per te derguar porosite.

Local Pick UP: Ne e dergojme porosine te partneret tane ,prane jush dhe ju mund ta terhiqni atje.

Menyrat e pageses

Ne faqen “Checkout”  ju duhet te zgjidhni menyren e pageses. Ne ofrojme keto menyra pagesash:

  • Cash On Delivery (Ju paguani pasi merrni porosine)
  • Credit Card & PayPal (Ju mund te paguani me karte krediti online)
  • Transferte Bankare (Ju derdhni parate ne llogarine tone)

Suporti

Ne ofrojme suport te plote mbi produktet qe ne ofrojme . Nese produkti nuk i pershtatet pershkrimit ose ka ndonje problem, ju mund ta ktheni ate dhe do te rimbursoheni 100% .

Per suport ju mund te perdorni :

  • Chat Support (Ndodhet ne fund te faqes)
  • Email (email@dyqaniofertave.al)

Leave a Reply